Nazywam się Agnieszka Grabiec

Po ukończeniu w 2000 roku studiów wyższych, zaangażowałam się w pracę naukową i w kilka lat później obroniłam doktorat. Następnie pracowałam na wyższej uczelni, gdzie zbierałam doświadczenie dydaktyczne jako nauczyciel akademicki. Już wtedy bardzo chętnie korzystałam z okazji spotkań z dziećmi, organizując wycieczki oraz prowadząc dodatkowe zajęcia dla młodzieży w warszawskiej szkole im. Emilii Plater – Zyberkówny.

Ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym studia podyplomowe z logopedii w Szkole Wyższej Przymierza Rodzin (SWPR) w Warszawie. Pracując jako logopeda stykałam się z różnymi problemami u dzieci i dorosłych, które wymagały bardziej specjalistycznej wiedzy. Dlatego zdecydowałam się na studia podyplomowe z neurologopedii, które ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym. Jako były pracownik naukowy, mam potrzebę ciągłego dokształcania się uczestnicząc w kursach, konferencjach, warsztatach oraz poświęcając czas na pracę własną.

Na każdym etapie mojego rozwoju duże znaczenie odgrywała umiejętność nawiązywania kontaktu z ludźmi – zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi. Logopedia stała się moją pasją, którą łączę z muzyką i śpiewaniem. Dbałość o piękną i wyraźną polszczyznę realizuję także w życiu prywatnym. Jestem osobą ciepłą , serdeczną i kreatywną, a praca z ludźmi jest moim powołaniem. Dotychczasowe doświadczenie i konieczność działania w zróżnicowanym środowisku nauczyły mnie w sposób taktowny i spokojny radzenia sobie w każdej sytuacji.Łatwo nawiązuję kontakt i umiem podtrzymać rozmowę nawet z największym milczkiem.

Łatwo nawiązuję kontakt i umiem podtrzymać rozmowę nawet z największym milczkiem.

Jestem mężatką i mamą dwóch synów: 16 letniego Krzysztofa i 10 letniego Stasia.

Ukończone szkolenia i kursy:

2012 – Muzykoterapia

2012 – Terapia Ręki

2012 – Dotyk w Rozwoju i życiu dziecka

2014 – Terapia sensomotoryczna i korekta dysfunkcji ustno – twarzowych

2014 – Warsztat praktycznych umiejętności niezbędnych do uruchomienia komunikacji werbalnej dziecka z opóźnionym rozwojem mowy

2014 – Konferencja Naukowa zorganizowana przez Podyplomowe Studia Logopedii i Neurologopedii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Stowarzyszenie Twórców i Zwolenników Psychostymulacji