Państwa opinie o Małym Wielkim Mówcy…
Styczeń 2015


„Po długich poszukiwaniach wreszcie trafiliśmy na Małego-Wielkiego Mówcę. Umówiliśmy się na pierwsze spotkanie i tak zostaliśmy na terapii u Pani Doktor Agnieszki Grabiec, która jest osobą kompetentną i rzetelną. Przekazuje na bieżąco informacje o postępach terapii, wskazuje metody ćwiczeń i pracy z dzieckiem w domu i motywuje całą rodzinę :). Efekty widoczne były bardzo szybko, syn ku mojemu zaskoczeniu bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia (czego wcześniej w przypadku zajęć w przedszkolu i szkole nie zauważyłam). Polecam Panią Agnieszkę jako wysokiej klasy specjalistę wykonującą swój zawód z powołania i z pasją! Joanna M.”Luty 2014


„Pani Agnieszka Grabiec to osoba życzliwa, uprzejma i odznaczająca się niezwykle wysoką kulturą osobistą a przede wszystkim z wysokimi kompetencjami zawodowymi. Sumienna, miła, udziela rzetelnej informacji o postępach pracy z dzieckiem. Niezwykłe podejście do pacjenta. Naprawdę szczerze polecamy J. A. Wrzaszcz”


„Doskonałe efekty terapii i to w stosunkowo krótkim czasie. Bardzo dobre podejście do dzieci. Zajęcia prowadzone profesjonalnie i zawsze w miłej atmosferze. Dzieci są pozytywnie motywowane do pracy, a na koniec zajęć zawsze otrzymują drobne nagrody. Podsumowując: Polecam w 100%. Katarzyna”


© 2015 Mały Wielki Mówca | Zapraszamy na nasz Fanpage! Kontakt